Arne Jones E1299

Elis Bergh

(Sverige, 1881-1954)
Elis Bergh
(Sverige, 1881-1954)

Elis Bergh, skål, signerad B143 Kosta.

Gröntonat glas. Höjd 20,5 cm. Diameter 19 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
200
2 108
229
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (17 bud)
27 aug 2023 18:48
200 EUR
27 aug 2023 18:48
190 EUR
27 aug 2023 18:46
160 EUR
27 aug 2023 18:46
150 EUR
27 aug 2023 18:46
135 EUR
27 aug 2023 18:46
125 EUR
27 aug 2023 18:44
115 EUR
26 aug 2023 16:08
105 EUR
26 aug 2023 16:08
100 EUR
26 aug 2023 16:08
95 EUR
26 aug 2023 16:08
90 EUR
25 aug 2023 0:04
85 EUR
25 aug 2023 0:04
80 EUR
24 aug 2023 20:07
65 EUR
22 aug 2023 22:54
60 EUR
19 aug 2023 16:30
55 EUR
19 aug 2023 9:03
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977