Bordslampa / Båtlampa, 1930-tal.

Mässing. Höjd 33 cm. Bredd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Märken. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
420
4 427
481
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (30 bud)
27 aug 2023 19:33
420 EUR
9
27 aug 2023 19:33
400 EUR
9
27 aug 2023 19:18
395 EUR
10
27 aug 2023 19:18
375 EUR
9
27 aug 2023 19:17
355 EUR
10
27 aug 2023 19:17
335 EUR
9
27 aug 2023 19:16
315 EUR
27 aug 2023 19:16
295 EUR
9
27 aug 2023 12:00
270 EUR
27 aug 2023 12:00
250 EUR
26 aug 2023 21:50
245 EUR
26 aug 2023 21:50
225 EUR
26 aug 2023 20:50
220 EUR
26 aug 2023 20:49
200 EUR
26 aug 2023 20:49
190 EUR
26 aug 2023 10:47
170 EUR
8
26 aug 2023 10:40
160 EUR
25 aug 2023 21:18
150 EUR
25 aug 2023 21:18
150 EUR
24 aug 2023 20:13
140 EUR
23 aug 2023 21:12
130 EUR
23 aug 2023 20:52
120 EUR
23 aug 2023 20:52
120 EUR
21 aug 2023 23:38
110 EUR
21 aug 2023 23:38
100 EUR
21 aug 2023 23:38
100 EUR
21 aug 2023 22:42
80 EUR
21 aug 2023 22:42
75 EUR
21 aug 2023 22:42
75 EUR
20 aug 2023 22:42
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977