Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

Ferdinand von Wright, Örn med byte.

Sign.1889 a tergo. Olja på duk 75x99 cm

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
17 600
201 872
18 419
Utropspris
25 000 - 35 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
22 nov 2023 11:06
17 600 EUR
22 nov 2023 11:06
17 400 EUR
19 nov 2023 22:03
17 200 EUR
19 nov 2023 14:36
17 000 EUR
18 nov 2023 18:05
8 000 EUR
18 nov 2023 13:53
5 000 EUR
18 nov 2023 9:28
100 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377