Förgylld brons och slipad kristall. Höjd 42 cm.
Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Observera att urverket inte har testats för tidsprecision och kan behöva servas på köparens bekostnad. För mer information, vänligen läs våra Köpvillkor. Nyckel saknas.