Kaj Stenvall

(Finland, Född 1951)
Kaj Stenvall
(Finland, Född 1951)

Kaj Stenvall, "Jumalahakuinen huominen".

Sign. 2003. Olja på duk 90 x 120 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Köpt direkt av konstnären.

Konstnär

Klubbat pris
6 200
67 766
6 560
Utropspris
6 000 - 8 000 EUR
Budhistorik (10 bud)
29 nov 2023 18:18
6 200 EUR
29 nov 2023 18:18
6 000 EUR
29 nov 2023 18:18
6 000 EUR
19 nov 2023 15:03
5 300 EUR
18 nov 2023 20:23
5 100 EUR
18 nov 2023 20:23
5 000 EUR
18 nov 2023 19:39
4 900 EUR
18 nov 2023 12:20
4 700 EUR
17 nov 2023 19:55
4 500 EUR
17 nov 2023 18:32
100 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146