Arne Jones E1299

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

Santeri Salokivi, Damsällskap i det fria.

Sign.-17. Olja på pannå 21,5x30,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 400
25 296
2 747
Utropspris
1 200 - 1 700 EUR
Budhistorik (32 bud)
8
29 nov 2023 17:23
2 400 EUR
29 nov 2023 17:23
2 300 EUR
29 nov 2023 17:22
2 200 EUR
8
29 nov 2023 17:22
2 100 EUR
29 nov 2023 17:21
1 900 EUR
8
29 nov 2023 17:21
1 850 EUR
29 nov 2023 17:13
1 750 EUR
29 nov 2023 17:13
1 700 EUR
29 nov 2023 17:10
1 650 EUR
29 nov 2023 16:33
1 600 EUR
29 nov 2023 14:52
1 550 EUR
29 nov 2023 14:52
1 500 EUR
29 nov 2023 14:52
1 500 EUR
29 nov 2023 14:52
1 450 EUR
29 nov 2023 14:52
1 400 EUR
29 nov 2023 13:42
1 350 EUR
29 nov 2023 8:25
1 300 EUR
29 nov 2023 5:55
1 250 EUR
27 nov 2023 13:15
1 200 EUR
27 nov 2023 9:25
1 150 EUR
27 nov 2023 9:24
1 100 EUR
27 nov 2023 9:24
1 100 EUR
26 nov 2023 20:03
1 050 EUR
26 nov 2023 20:03
1 000 EUR
26 nov 2023 20:03
1 000 EUR
26 nov 2023 19:57
950 EUR
25 nov 2023 20:00
900 EUR
23 nov 2023 22:13
700 EUR
19 nov 2023 20:08
678 EUR
18 nov 2023 8:51
500 EUR
17 nov 2023 19:20
400 EUR
17 nov 2023 11:19
30 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377