Brosch /clips, Art Decó, 14K vitguld och gammalslipade diamanter ca 4.90 ct totalt. Österrikisk importstämpel.

Längd 55 mm, bredd 23 mm.
Total vikt 24,5g.

Åldersrelaterat slitage. Obetydligt nagg.

Utropspris
3 500 EUR