Armas Hutri

(Finland, 1922-2015)
Armas Hutri
(Finland, 1922-2015)

Armas Hutri, Örnhuvud.

Signerad AH 1972. Brons. Totalhöjd 49 cm inkl. sockel.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 760
20 117
1 854
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (36 bud)
10
29 nov 2023 18:34
1 760 EUR
11
29 nov 2023 18:34
1 751 EUR
11
29 nov 2023 18:32
1 650 EUR
10
29 nov 2023 18:32
1 600 EUR
11
29 nov 2023 18:31
1 550 EUR
10
29 nov 2023 18:31
1 500 EUR
11
29 nov 2023 18:28
1 450 EUR
29 nov 2023 18:28
1 400 EUR
29 nov 2023 18:28
1 351 EUR
10
29 nov 2023 18:28
1 301 EUR
29 nov 2023 18:27
1 251 EUR
10
29 nov 2023 18:27
1 201 EUR
29 nov 2023 18:20
1 151 EUR
29 nov 2023 18:20
1 101 EUR
29 nov 2023 18:20
1 050 EUR
29 nov 2023 18:20
1 000 EUR
29 nov 2023 18:19
970 EUR
8
29 nov 2023 18:19
950 EUR
29 nov 2023 18:14
890 EUR
29 nov 2023 18:10
870 EUR
8
29 nov 2023 18:10
850 EUR
29 nov 2023 18:10
850 EUR
8
29 nov 2023 17:52
826 EUR
9
29 nov 2023 17:09
806 EUR
8
29 nov 2023 17:09
800 EUR
8
29 nov 2023 12:16
740 EUR
27 nov 2023 10:20
720 EUR
25 nov 2023 17:27
700 EUR
21 nov 2023 11:32
680 EUR
19 nov 2023 8:25
660 EUR
19 nov 2023 8:25
650 EUR
19 nov 2023 8:24
640 EUR
19 nov 2023 8:24
620 EUR
17 nov 2023 20:37
600 EUR
17 nov 2023 19:36
200 EUR
17 nov 2023 16:21
150 EUR

Siri Niemistö
translation missing: sv.cities.Helsingfors
Siri Niemistö
+358 50 911 0923