Madeleine Pyk – en samling F769

Eero Hiironen

(Finland, 1938-2018)
Eero Hiironen
(Finland, 1938-2018)

Eero Hiironen, "Vire".

Sign.2001 a tergo. Polerat och drivet stål 95x97 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
2 400
25 272
2 756
Utropspris
3 000 - 3 500 EUR
Budhistorik (5 bud)
29 nov 2023 16:04
2 400 EUR
29 nov 2023 15:55
1 550 EUR
19 nov 2023 9:11
1 500 EUR
17 nov 2023 20:37
1 350 EUR
17 nov 2023 19:46
1 000 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377