Konsolbord, gustaviansk, Stockholmsabete 1700-talets slut.

Vit marmorskiva. Ramverk med skurna hörnfleuroner, överkragade kannelerade ben. Längd 90 cm. Djup 47 cm. Höjd 82 cm.

Renoverad. Senare målning. Nagg och skador på skivan.

Klubbat pris
1 275
14 624
1 334
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
29 nov 2023 16:19
1 275 EUR
29 nov 2023 16:19
1 225 EUR
29 nov 2023 16:19
1 200 EUR
29 nov 2023 16:17
1 170 EUR
29 nov 2023 16:16
1 120 EUR
29 nov 2023 16:15
1 070 EUR
29 nov 2023 16:14
1 020 EUR
29 nov 2023 16:14
1 000 EUR
27 nov 2023 23:04
840 EUR
27 nov 2023 23:04
820 EUR
17 nov 2023 13:08
800 EUR