Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281

Ai Weiwei

(Kina, Född 1957)
Ai Weiwei
(Kina, Född 1957)

Ai Weiwei, Bok och mutipel, "Ai Weiwei"

Bok med scarf, lyxutgåvan, numrerad 0798. Boken signerad av konstnären i rött. 44 x 33 cm. Utgiven av Taschen. Total uppplaga om 1000 + 100 AP.

Proveniens

Inköpt direkt från Taschen av nuvarande ägare.

Utropspris
30 000 SEK

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst, Ansvarig specialist grafik
+46 (0)739 40 08 27

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13