Signerad Leif Ericson. Daterad 1966 a tergo. Duk 117 x 137 cm.
Mindre ytsmuts. God kondition.
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Sveagalleriet, Stockholm. Riksförbundet för bildande konst, "295 Från norr till söder".
Klubbat pris
3 600
322
340
Utropspris
6 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (10 bud)
28 jan 17:35
3 600 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 jan 17:35
3 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 jan 17:33
3 200 SEK
28 jan 17:30
3 000 SEK
28 jan 16:34
2 800 SEK
28 jan 15:27
2 600 SEK
28 jan 12:13
2 400 SEK
27 jan 21:07
2 200 SEK
27 jan 13:47
2 000 SEK
23 jan 16:57
666 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1