Signerad Leif Ericson och daterad 1997. Signerad a tergo. Duk 74 x 68 cm.
God kondition
Proveniens
Konstnärens kvarlåtenskap.
Klubbat pris
5 200
473
495
Utropspris
4 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (20 bud)
28 jan 17:53
5 200 SEK
28 jan 17:53
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
28 jan 17:53
4 700 SEK
28 jan 17:53
4 500 SEK
28 jan 17:52
4 200 SEK
28 jan 17:52
4 000 SEK
28 jan 17:37
3 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
28 jan 17:37
3 500 SEK
28 jan 17:34
3 310 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
28 jan 17:34
3 110 SEK
28 jan 16:46
3 020 SEK
28 jan 16:27
2 820 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
28 jan 15:54
2 620 SEK
28 jan 15:54
2 600 SEK
28 jan 15:45
2 410 SEK
28 jan 15:45
2 210 SEK
28 jan 15:45
2 200 SEK
28 jan 15:29
2 000 SEK
28 jan 15:29
1 900 SEK
28 jan 15:06
1 800 SEK