Målningar, fyra stycken, tusch och färg på siden, Kina, 1900-tal, signerade.

Med kalligrafi och sigill i rött. Landskap med berg. Motivens mått vardera 30 x 36 cm. Mått total 41 x 47 cm.

Smärre slitage. Oramat

Utropspris
4 000 SEK
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46