Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Vaser, två stycken, samt cabaret, lergods. Japan, 1900-tal.

Vasernas höjd 13-16 cm. Cabaret i ask, askens diameter 30 cm.

Slitage.

700
68
79
Utropspris
2 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
14 apr 2024 15:10
700 SEK
14 apr 2024 9:33
650 SEK
11 apr 2024 14:18
550 SEK
6 apr 2024 3:18
500 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13