Pallar, ett par, Japan, omkring år 1900.

Svartlackerade med sits av sten. Sitthöjd 42, bredd 37, djup 28 cm.

Renoverade. Något slitage. Lagningar. Smärre fläckar.

Klubbat pris
2 222
203
213
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
14 apr 19:23
2 222 SEK
14 apr 19:23
2 050 SEK
14 apr 19:22
1 950 SEK
14 apr 19:22
1 850 SEK
14 apr 19:21
1 750 SEK
14 apr 19:21
1 650 SEK
14 apr 19:21
1 550 SEK
14 apr 19:21
1 450 SEK
13 apr 8:04
1 350 SEK
13 apr 8:04
1 250 SEK
12 apr 7:28
1 150 SEK
12 apr 7:28
1 050 SEK
12 apr 7:27
950 SEK
12 apr 7:27
900 SEK
9 apr 19:35
750 SEK
9 apr 19:35
700 SEK
6 apr 9:54
550 SEK
6 apr 9:54
500 SEK
5 apr 16:12
300 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?