Tsubas, fyra stycken, Sydostasien, 1800-/1900-tal.

Dekor med drakar, fenix och krabba. Delvis genombruten dekor. Längd ca 6-9 cm.

Hårt slitage, anlupna.

Klubbat pris
2 651
241
252
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (25 bud)
14 apr 19:49
2 651 SEK
14 apr 19:49
2 451 SEK
14 apr 19:38
2 251 SEK
14 apr 19:36
2 051 SEK
14 apr 19:36
1 951 SEK
14 apr 19:36
1 851 SEK
14 apr 19:36
1 751 SEK
14 apr 19:36
1 651 SEK
14 apr 19:35
1 551 SEK
14 apr 19:35
1 451 SEK
14 apr 19:34
1 351 SEK
14 apr 19:34
1 251 SEK
14 apr 8:02
1 151 SEK
14 apr 8:02
1 051 SEK
12 apr 21:02
950 SEK
12 apr 21:02
900 SEK
11 apr 18:27
850 SEK
11 apr 18:27
800 SEK
11 apr 18:19
750 SEK
11 apr 18:19
700 SEK
11 apr 18:18
650 SEK
11 apr 18:18
600 SEK
11 apr 17:43
550 SEK
11 apr 17:43
500 SEK
5 apr 16:23
300 SEK
Linn Andersson Bennich
Linn Andersson Bennich
Assisterande specialist konsthantverk
+46 (0)707 88 84 75

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?