Netsuke/miniatyr, Japan tidigt 1900-tal

Skuret trä, signerad, höjd ca 3,5 cm

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
8 200
750
785
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
8
14 apr 16:45
8 200 SEK
14 apr 16:45
8 000 SEK
8
14 apr 16:45
7 000 SEK
14 apr 16:45
7 000 SEK
8
14 apr 16:45
6 700 SEK
14 apr 16:45
6 500 SEK
14 apr 16:45
5 200 SEK
8
14 apr 16:45
5 000 SEK
8
14 apr 16:31
4 700 SEK
14 apr 16:31
4 500 SEK
8
14 apr 16:31
4 500 SEK
14 apr 16:20
4 300 SEK
14 apr 16:20
4 100 SEK
14 apr 16:12
3 600 SEK
14 apr 16:12
3 400 SEK
13 apr 8:41
3 200 SEK
13 apr 8:41
3 000 SEK
10 apr 9:00
2 700 SEK
10 apr 9:00
2 500 SEK
9 apr 18:00
1 900 SEK
9 apr 17:11
1 800 SEK
6 apr 9:09
1 600 SEK
5 apr 17:58
1 500 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?