Vaser ett par Japan 1900-talets första hälft

Röd förgylld dekor av drakar, påfågel och blommor, höjd 25 cm

Glasyrmistor. Smärre repor.

Klubbat pris
1 800
163
174
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 apr 16:42
1 800 SEK
14 apr 16:38
1 200 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95