Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Klassiska antikviteter F757
Modern Art Online – Winter Exhibition F768
Kitchen Stories E1284
A Token of Love E1285

Vaser ett par Japan 1900-talets första hälft

Röd förgylld dekor av drakar, påfågel och blommor, höjd 25 cm

Glasyrmistor. Smärre repor.

Klubbat pris
1 800
175
204
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (2 bud)
14 apr 2024 16:42
1 800 SEK
14 apr 2024 16:38
1 200 SEK
Emma Johansson
Emma Johansson
Gemmolog, Värderare
+46 (0)70-917 99 95

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13