Okänd konstnär, 17/1800-tal, Studie av man med skägg

Duk 48,5 x 44 cm.

Lagningar.

Proveniens

Enligt uppgift har målningen funnits på ett värdshus på Tyresö.

3 200
304
347
Utropspris
12 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (7 bud)
24 feb 2024 17:56
3 200 SEK
24 feb 2024 17:42
3 000 SEK
23 feb 2024 19:45
2 700 SEK
23 feb 2024 18:28
2 500 SEK
22 feb 2024 18:50
1 000 SEK
22 feb 2024 12:08
500 SEK
21 feb 2024 17:55
300 SEK