Juhana Blomstedt

(Finland, 1937-2010)
Juhana Blomstedt
(Finland, 1937-2010)

Juhana Blomstedt, "Kairos Grassina XXXI".

Färgserigrafi. Daterad -10. Numrerad 26/75. Bildstorlek 20 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
220
2 319
252
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (7 bud)
9 dec 2023 17:30
220 EUR
9 dec 2023 9:55
200 EUR
8 dec 2023 22:03
150 EUR
4 dec 2023 12:09
130 EUR
4 dec 2023 11:35
120 EUR
3 dec 2023 19:47
110 EUR
3 dec 2023 0:52
100 EUR

Siri Niemistö
Siri Niemistö
+358 50 911 0923