Juhana Blomstedt

(Finland, 1937-2010)
Juhana Blomstedt
(Finland, 1937-2010)

Juhana Blomstedt, "Kairos Grassina VIII".

Serigrafi, 2009. Signerad och numrerad 71/75. Bildstorlek 13 x 10 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
260
2 842
275
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
9 dec 2023 17:55
260 EUR
9 dec 2023 17:55
260 EUR
9 dec 2023 17:39
240 EUR
9 dec 2023 17:39
220 EUR
9 dec 2023 17:30
200 EUR
9 dec 2023 17:30
190 EUR
9 dec 2023 16:32
180 EUR
4 dec 2023 11:35
100 EUR
4 dec 2023 10:46
90 EUR

Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219