Madeleine Pyk – en samling F769

Juhana Blomstedt

(Finland, 1937-2010)
Juhana Blomstedt
(Finland, 1937-2010)

Juhana Blomstedt, "Nemesis XVI".

Serigrafi, 2002, signerad och numrerad 16/75. Bildstorlek 20 x 13 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
240
2 530
275
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (9 bud)
9 dec 2023 14:38
240 EUR
9 dec 2023 12:49
220 EUR
9 dec 2023 12:49
200 EUR
9 dec 2023 12:49
200 EUR
9 dec 2023 10:07
190 EUR
8 dec 2023 21:24
180 EUR
8 dec 2023 13:35
100 EUR
6 dec 2023 13:10
90 EUR
1 dec 2023 21:22
50 EUR