Lauri Ahlgrén

(Finland, 1929-2021)
Lauri Ahlgrén
(Finland, 1929-2021)

Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".

Serigrafi, signerad och numrerad 21/75. Bildstorlek 45 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
350 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146