Madeleine Pyk – en samling F769

Jani Leinonen

(Finland, Född 1978)
Jani Leinonen
(Finland, Född 1978)

Jani Leinonen, "Hunger King".

Signerad JL 2015. Relief. Olja på trä. Total storlek inkl ram 124,5 x 124,5 x 10,5 cm.

Slitage. Torrsprickor.

Proveniens

Zetterberg Gallery, Henlsingfors.

2 100
22 113
2 411
Utropspris
7 000 - 9 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
1 sep 2024 15:28
2 100 EUR
1 sep 2024 12:40
2 000 EUR
30 aug 2024 8:39
1 900 EUR
27 aug 2024 20:48
1 005 EUR
25 aug 2024 22:48
500 EUR
24 aug 2024 18:06
30 EUR

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist konst, grafik och foto
+358 (0)50 410 1377