Spegel med belysning, Rudolf Zimmermann, Bamberg, Tyskland, 1960/70-tal.

Oval spegel med ram av transparent akrylplast och belysning bakom. Fyra ljuspunkter. Etikettmärkt RZB. 71 x 49 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

 Dölj
 Visa mer

Important Spring Sale 657

1181. Skålar, två stycken, samt skålfat, porslin. Korea, Joseondynastin (1392–1897).
Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
Budhistorik
8 500

ditt bud
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
6 500

ditt bud
6 000

ditt bud
5 500

ditt bud
5 000

ditt bud
4 500

ditt bud
4 000

ditt bud
Aktuellt bud:
8 500 SEK