Modulsoffa, 5 delar, De Sede, Schweiz, 1970-tal.

Helstoppad med brun klädsel i buffaloskinn.
2 svängda moduler, längd 79, djup 79, sitthöjd 36, höjd 66 cm.
3 moduler, längd 64, djup 79, sitthöjd 36, höjd 66 cm.

Patina, ställvisa repor och märken samt fläckar. Klädsel ställvis skadad.

Utropspris
30 000 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38