Kiki McDonough armband 18K guld med runda briljantslipade diamanter

totalvikt ca 0.18 ct, inre diameter ca 60 mm, totalvikt 5 g. Med italienska stämplar och signerad KMcD. Etui medföljer.

Lätt bruksslitage.

Klubbat pris
12 500
1 090
1 141
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
8
28 apr 14:41
12 500 SEK
9
28 apr 14:40
12 000 SEK
8
28 apr 14:40
11 503 SEK
8
28 apr 14:39
11 500 SEK
9
28 apr 14:38
11 000 SEK
8
28 apr 14:38
11 000 SEK
9
28 apr 14:37
10 500 SEK
8
28 apr 14:37
10 000 SEK
9
28 apr 14:37
9 990 SEK
8
28 apr 14:36
9 702 SEK
9
28 apr 14:36
9 502 SEK
8
28 apr 14:35
9 300 SEK
9
28 apr 14:35
9 300 SEK
8
28 apr 14:34
9 003 SEK
28 apr 14:33
8 803 SEK
8
28 apr 14:32
8 603 SEK
28 apr 14:32
8 501 SEK
28 apr 14:25
8 403 SEK
8
28 apr 14:25
8 203 SEK
8
28 apr 14:07
8 201 SEK
28 apr 14:02
8 001 SEK
8
28 apr 14:02
8 000 SEK
8
28 apr 13:55
7 600 SEK
9
28 apr 13:51
7 400 SEK
8
28 apr 13:22
7 200 SEK
28 apr 13:22
7 000 SEK
8
28 apr 13:22
7 000 SEK
27 apr 14:15
6 700 SEK
27 apr 9:56
6 500 SEK
27 apr 9:56
6 500 SEK
25 apr 23:04
6 000 SEK
25 apr 19:54
5 500 SEK
24 apr 17:46
5 000 SEK
21 apr 22:11
4 750 SEK
20 apr 18:31
3 500 SEK
19 apr 17:19
3 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20