Ring platina med pärla och baguetteslipade diamanter

Signerad Bulgari. Svensk kontrollstämpel. Pärla diamanter ca 10 mm. Storlek 16,75/53. Vikt 3 g. Medföljande etui

Smärre slitage.

Klubbat pris
9 200
802
839
Utropspris
7 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
28 apr 14:02
9 200 SEK
26 apr 19:45
9 000 SEK
26 apr 19:45
9 000 SEK
24 apr 23:53
8 200 SEK
24 apr 23:53
8 000 SEK
24 apr 23:40
7 200 SEK
24 apr 23:40
7 000 SEK
24 apr 23:40
6 800 SEK
24 apr 23:40
6 600 SEK
24 apr 23:40
6 400 SEK
24 apr 23:40
6 200 SEK
22 apr 8:37
6 000 SEK
21 apr 23:41
2 300 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06