Selected Fashion – A Private Collection F771
Selected Modern Silver F764
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Contemporary Art Online – Winter Exhibition F710
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Van Cleef & Arpels

(Frankrike, Grundat 1896)
Van Cleef & Arpels
(Frankrike, Grundat 1896)

Van Cleef & Arpels, manschettknappar, med utbytbara delar i 18K guld och sten

Stämplade VCA. Numrerad BL75131. Utbytbara stavar. 18K guld, stål, sköldpaddsimitiation, trä, onyx

Smärre slitage.

Utropspris
20 000 SEK
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Specialist Smycken
+46 (0)767 81 06 06

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13