Pomellato, collier, "Nudo", 18K guld med briljantslipade diamanter
Signerad Pomellato, med Italiensk stämpel. Numrerad P170011240. Mått hänge ca 9 x 9 mm. Längd 42.5 cm. Vikt 8 g. Medföljande certifikat, box och ask Pomellato
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
26 575
2 317
2 425
Utropspris
25 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (13 bud)
28 apr 16:12
26 575 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 7
8
28 apr 16:12
25 575 SEK
8
28 apr 16:10
25 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 8
28 apr 16:10
24 000 SEK
28 apr 16:07
23 525 SEK