Madeleine Pyk – en samling F769

Djupa tallrikar, 18 st, 2000-tal.

Diameter 30 cm, höjd 6 cm.

Obetydligt slitage.

Klubbat pris
60
632
69
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (2 bud)
21 mar 2024 9:24
60 EUR
15 mar 2024 13:55
50 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492