Bestick, silver, 82 st, "Svensk Rund", GAB. 1992-1997.

Bestående av:
12 matknivar, 23,5 cm (blad av rostfritt stål).
12 matgafflar, 20,5 cm.
12 matskedar, 20,5 cm.
12 bordsknivar, 20,5 cm (blad av rostfritt stål).
12 bordsgafflar, 18 cm.
6 smörgåsgafflar, 15,5 cm.
4 fruktgafflar, 14,5 cm.
12 dessertskedar, 15,5 cm.
Total vikt ca. 4330 gram.

Något slitage. Vissa bucklor samt böjda tenar.

Klubbat pris
25 202
2 197
2 299
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (33 bud)
24 mar 14:27
25 202 SEK
24 mar 14:22
24 202 SEK
24 mar 14:22
23 500 SEK
24 mar 14:18
23 100 SEK
24 mar 14:05
22 100 SEK
24 mar 14:05
22 000 SEK
24 mar 14:00
21 002 SEK
24 mar 13:55
20 002 SEK
24 mar 13:55
20 000 SEK
24 mar 13:55
17 500 SEK
24 mar 13:55
17 000 SEK
24 mar 13:54
16 500 SEK
24 mar 13:54
16 000 SEK
24 mar 9:32
15 002 SEK
23 mar 22:46
15 000 SEK
23 mar 8:09
14 500 SEK
23 mar 8:09
14 000 SEK
23 mar 8:08
13 001 SEK
23 mar 8:08
12 501 SEK
22 mar 11:00
11 500 SEK
22 mar 11:00
11 000 SEK
21 mar 12:35
10 500 SEK
21 mar 12:35
10 000 SEK
21 mar 12:35
10 000 SEK
21 mar 0:38
9 200 SEK
21 mar 0:38
9 000 SEK
21 mar 0:38
8 800 SEK
21 mar 0:38
8 600 SEK
21 mar 0:38
8 400 SEK
21 mar 0:38
8 200 SEK
20 mar 18:16
8 000 SEK
19 mar 19:17
5 000 SEK
16 mar 0:13
4 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69