Madeleine Pyk – en samling F769

Bägare, 6 st, silver, Norge, 1900-talets först hälft.

Invändigt förgyllda. Med dekor av hjärtan. Genombruten fot. Svenska importstämplar. Höjd 14 cm. Total vikt 680 gram.

Smärre slitage.

Klubbat pris
7 377
700
801
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
24 mar 2024 11:20
7 377 SEK
24 mar 2024 10:07
7 177 SEK
24 mar 2024 10:07
7 000 SEK
24 mar 2024 10:07
6 657 SEK
24 mar 2024 10:07
6 457 SEK
24 mar 2024 9:31
6 000 SEK
24 mar 2024 9:31
5 800 SEK
24 mar 2024 7:32
5 600 SEK
24 mar 2024 7:32
5 500 SEK
24 mar 2024 7:32
5 400 SEK
24 mar 2024 7:32
5 200 SEK
15 mar 2024 16:09
4 800 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14