Kuverttallrikar, 14 st, tenn, Scandia Tenn, Karlshamn 1973-1981

Diameter 28 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor.

Klubbat pris
4 200
366
383
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
24 mar 10:45
4 200 SEK
24 mar 9:04
4 000 SEK
24 mar 9:04
3 800 SEK
23 mar 22:53
3 400 SEK
23 mar 21:18
3 200 SEK
23 mar 21:18
3 000 SEK
23 mar 21:18
2 800 SEK
23 mar 21:18
2 600 SEK
23 mar 12:36
2 400 SEK
23 mar 12:36
2 200 SEK
23 mar 12:04
2 000 SEK
23 mar 12:04
1 900 SEK
17 mar 14:39
1 800 SEK
16 mar 10:31
1 000 SEK