Madeleine Pyk – en samling F769

Adolf von Becker

(Finland, 1831-1909)
Adolf von Becker
(Finland, 1831-1909)

Adolf von Becker, Stilleben med apelsiner.

Signerad A.v.B. och daterad 1896. Olja på dukpannå 33 x 40 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Konstnär

440
4 633
505
Utropspris
1 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
24 mar 2024 10:35
440 EUR
20 mar 2024 16:59
420 EUR
17 mar 2024 10:56
400 EUR
15 mar 2024 15:34
300 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219