Adolf von Becker

(Finland, 1831-1909)
Adolf von Becker
(Finland, 1831-1909)

Adolf von Becker, Stilleben med fisk.

Signerad AvBecker och daterad H-f. 84. Olja på duk, 53 x 78 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagning.

Konstnär

Klubbat pris
3 101
35 134
3 235
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (35 bud)
24 mar 10:22
3 101 EUR
24 mar 10:21
3 001 EUR
24 mar 10:21
3 000 EUR
24 mar 10:21
2 900 EUR
24 mar 10:21
2 800 EUR
24 mar 10:21
2 703 EUR
24 mar 10:20
2 603 EUR
24 mar 10:20
2 550 EUR
24 mar 10:20
2 502 EUR
24 mar 10:20
2 402 EUR
24 mar 10:20
2 400 EUR
24 mar 10:20
2 301 EUR
24 mar 10:19
2 201 EUR
24 mar 10:19
2 200 EUR
24 mar 10:19
2 100 EUR
24 mar 10:19
2 000 EUR
24 mar 10:19
1 850 EUR
24 mar 10:19
1 800 EUR
24 mar 10:17
1 700 EUR
24 mar 10:17
1 650 EUR
24 mar 10:16
1 600 EUR
24 mar 9:59
1 550 EUR
24 mar 9:59
1 500 EUR
24 mar 9:59
1 500 EUR
22 mar 14:47
1 450 EUR
22 mar 14:47
1 400 EUR
22 mar 14:47
1 400 EUR
22 mar 7:58
1 300 EUR
21 mar 17:24
1 250 EUR
21 mar 17:24
1 200 EUR
21 mar 17:24
1 150 EUR
20 mar 8:28
1 100 EUR
19 mar 16:51
1 000 EUR
18 mar 18:29
800 EUR
15 mar 15:35
700 EUR
Iris Bäckman
Iris Bäckman
+358 50 525 1219