Vive Tolli

(Estland, 1928-2020)
Vive Tolli
(Estland, 1928-2020)

Vive Tolli, "Raeooper".

Etsning, 1987, signerad och numrerad 17/50. Pöåystorlek 54 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
280
3 063
293
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (8 bud)
21 apr 20:16
280 EUR
21 apr 18:21
260 EUR
21 apr 18:21
250 EUR
20 apr 20:15
200 EUR
19 apr 20:52
180 EUR
12 apr 23:14
150 EUR
12 apr 15:03
121 EUR
12 apr 15:00
111 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?