Mare Vint

(Estland, 1942-2020)
Mare Vint
(Estland, 1942-2020)

Mare Vint, "Sild II".

Litografi, 1991, signerad M Vint och numrerad 9/70. Bildstorlek 40 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram. Mjuka veck.

Klubbat pris
555
6 105
581
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (12 bud)
21 apr 16:07
555 EUR
21 apr 16:07
552 EUR
21 apr 13:30
521 EUR
21 apr 13:30
501 EUR
17 apr 11:21
470 EUR
17 apr 11:21
450 EUR
17 apr 5:56
421 EUR
17 apr 5:56
401 EUR
15 apr 14:48
400 EUR
12 apr 21:08
300 EUR
12 apr 15:12
200 EUR
12 apr 15:03
111 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146