Hugo Lepik

(Estland/Sverige, 1905-2001)
Hugo Lepik
(Estland/Sverige, 1905-2001)

Hugo Lepik, Landsbygdsvy.

Signerad H Lepik och daterad 1948. Olja på duk 50 x 61 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
560
6 126
587
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (7 bud)
21 apr 20:07
560 EUR
21 apr 18:40
540 EUR
21 apr 15:11
520 EUR
13 apr 18:36
500 EUR
12 apr 22:22
200 EUR
12 apr 18:58
150 EUR
12 apr 15:03
30 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?