Valdur Ohakas

(Estland, 1925-1998)
Valdur Ohakas
(Estland, 1925-1998)

Valdur Ohakas, "Pidulik".

Signerad V Ohakas och daterad -85. Olja på pannå 22 x 22 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
320
3 501
335
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (14 bud)
21 apr 20:42
320 EUR
21 apr 11:51
300 EUR
20 apr 10:23
280 EUR
19 apr 16:31
260 EUR
19 apr 16:31
250 EUR
19 apr 8:27
240 EUR
18 apr 17:00
220 EUR
15 apr 23:02
200 EUR
15 apr 23:02
190 EUR
15 apr 23:02
190 EUR
15 apr 21:43
180 EUR
13 apr 19:45
170 EUR
12 apr 17:17
160 EUR
12 apr 15:15
150 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?