Evald Okas

(Estland, 1915-2011)
Evald Okas
(Estland, 1915-2011)

Evald Okas, Blommor.

Signerad E Okas och daterad 1995. Passepartout 23 x 19,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
300
3 300
314
Utropspris
450 EUR
Budhistorik (5 bud)
21 apr 13:37
300 EUR
19 apr 19:13
280 EUR
19 apr 10:54
260 EUR
13 apr 18:37
151 EUR
12 apr 15:12
100 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146