Evald Okas

(Estland, 1915-2011)
Evald Okas
(Estland, 1915-2011)

Evald Okas, Komposition.

Signerad E Okas och daterad 1991. Blandteknik på papper. Passepartout 74 x 48,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
3 400
37 196
3 563
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
21 apr 20:21
3 400 EUR
21 apr 20:21
3 300 EUR
21 apr 20:17
3 100 EUR
21 apr 20:17
3 000 EUR
21 apr 20:16
2 600 EUR
21 apr 20:16
2 500 EUR
21 apr 19:07
2 000 EUR
19 apr 12:21
2 000 EUR
19 apr 12:20
1 650 EUR
19 apr 12:20
1 600 EUR
19 apr 12:20
1 550 EUR
19 apr 12:20
1 500 EUR
18 apr 17:37
1 450 EUR
18 apr 17:37
1 400 EUR
17 apr 17:12
1 051 EUR
17 apr 17:12
1 001 EUR
13 apr 20:31
950 EUR
12 apr 15:14
500 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?