Voldemar Vaga

(Estland, 1899-1999)
Voldemar Vaga
(Estland, 1899-1999)

Voldemar Vaga, Hus

Signerad V. Vaga och daterad Kadrina 1936. Akvarell 36 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram, gulnad, fläckar.

Klubbat pris
8 200
745
780
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
21 apr 15:20
8 200 SEK
21 apr 15:19
8 000 SEK
21 apr 15:19
8 000 SEK
21 apr 15:17
7 200 SEK
21 apr 15:17
7 000 SEK
17 apr 20:34
6 400 SEK
12 apr 15:18
2 000 SEK

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst och äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?