Ilmar Malin, “Heledad Kivid”.

Ilmar Malin, “Heledad Kivid”.

Signerad IM och daterad 1980. Blyerts på papper.Bildmått: 20 x 29 cm.

Ej examinerad ur ram

Klubbat pris
13 000
1 188
1 245
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
21 apr 18:15
13 000 SEK
21 apr 17:47
12 500 SEK
21 apr 17:47
12 000 SEK
21 apr 17:46
11 500 SEK
21 apr 17:46
11 000 SEK
18 apr 17:40
10 500 SEK
18 apr 17:39
10 000 SEK
18 apr 17:39
10 000 SEK
17 apr 17:17
8 200 SEK
17 apr 17:17
8 000 SEK
17 apr 17:14
7 200 SEK
17 apr 17:14
7 000 SEK
13 apr 8:52
6 800 SEK
13 apr 8:52
6 600 SEK
13 apr 5:52
6 400 SEK
12 apr 15:10
2 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?