Madeleine Pyk – en samling F769

Leonhard Lapin

(Estland, 1947-2022)
Leonhard Lapin
(Estland, 1947-2022)

Leonhard Lapin, "Protsess L" och "Protsess XXXXVII".

Serigrafier, 2 st, signerade och numrerade 5/23. Passepartout 17 x 12 cm.

Helhetsintrycket är gott. Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
450
4 739
517
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (19 bud)
21 apr 2024 20:25
450 EUR
21 apr 2024 20:25
431 EUR
20 apr 2024 18:53
430 EUR
20 apr 2024 18:52
410 EUR
20 apr 2024 18:52
401 EUR
14 apr 2024 17:54
380 EUR
14 apr 2024 17:54
360 EUR
14 apr 2024 15:49
340 EUR
14 apr 2024 15:36
320 EUR
14 apr 2024 15:35
300 EUR
14 apr 2024 15:35
300 EUR
14 apr 2024 15:34
280 EUR
14 apr 2024 15:34
260 EUR
14 apr 2024 15:34
240 EUR
14 apr 2024 15:34
220 EUR
13 apr 2024 21:35
200 EUR
13 apr 2024 5:44
150 EUR
12 apr 2024 15:04
121 EUR
12 apr 2024 15:02
111 EUR