Leonhard Lapin

(Estland, 1947-2022)
Leonhard Lapin
(Estland, 1947-2022)

Leonhard Lapin, "Valge Väli XXIV".

Serigrafi, 1995, signerad och numrerad 3/24. Bladstorlek 56 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
770
8 470
806
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (24 bud)
8
21 apr 20:44
770 EUR
21 apr 20:44
750 EUR
21 apr 20:43
620 EUR
8
21 apr 20:43
600 EUR
21 apr 20:20
532 EUR
21 apr 20:20
512 EUR
21 apr 20:01
492 EUR
8
21 apr 20:01
472 EUR
21 apr 19:59
452 EUR
8
21 apr 19:59
432 EUR
21 apr 19:35
412 EUR
21 apr 19:35
392 EUR
21 apr 17:45
371 EUR
18 apr 12:26
351 EUR
17 apr 17:15
320 EUR
17 apr 17:15
300 EUR
14 apr 15:28
270 EUR
14 apr 15:28
250 EUR
13 apr 21:35
220 EUR
13 apr 21:35
200 EUR
13 apr 5:45
180 EUR
12 apr 23:16
150 EUR
12 apr 15:06
111 EUR
12 apr 15:05
50 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?