Leonhard Lapin

(Estland, 1947-2022)
Leonhard Lapin
(Estland, 1947-2022)

Leonhard Lapin, "Valge väli XXIII".

Serigrafi, 1995, signerad och numrerad 3/28. Bladstorlek 56 x 38 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
770
8 470
806
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (29 bud)
21 apr 20:45
770 EUR
21 apr 20:45
750 EUR
21 apr 20:45
720 EUR
21 apr 20:45
700 EUR
21 apr 20:45
650 EUR
21 apr 20:45
630 EUR
21 apr 20:42
595 EUR
21 apr 20:42
575 EUR
21 apr 20:42
531 EUR
21 apr 20:42
511 EUR
21 apr 17:45
491 EUR
20 apr 18:51
471 EUR
20 apr 18:51
451 EUR
20 apr 18:51
431 EUR
19 apr 9:50
411 EUR
19 apr 9:50
391 EUR
18 apr 12:26
371 EUR
18 apr 12:26
351 EUR
17 apr 17:16
320 EUR
14 apr 19:11
300 EUR
14 apr 19:11
290 EUR
14 apr 19:11
270 EUR
14 apr 19:11
250 EUR
14 apr 19:10
220 EUR
14 apr 19:10
200 EUR
13 apr 21:35
180 EUR
12 apr 23:16
150 EUR
12 apr 15:06
111 EUR
12 apr 15:05
50 EUR

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146