Signerad V. Loik och daterad 12.III.45. Tusch på papper. Passepartout 15 x 19 cm.
Åldersrelaterat slitage.
90
1 024
96
Utropspris
200 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
21 apr 20:57
90 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
21 apr 18:28
80 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
19 apr 8:27
75 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
18 apr 19:56
55 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
14 apr 17:04
50 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor